Diebold – upínače nástrojů

Financujte své nové zařízení pro tepelné upínání s dotací z programu „Digitální podnik – Technologie 4.0“!

Zvyšte efektivitu a konkurenceschopnost vaší výroby s nejnovějšími technologiemi tepelného upínání – nyní s možností čerpání dotací!

O programu „Digitální podnik – Technologie 4.0 – výzva I. OP TAK“:

Tento dotační program je určen pro malé a střední podniky (MSP), které chtějí investovat do modernizace a digitalizace svých výrobních procesů. Program nabízí finanční podporu pro pořízení nových technologií, které přispívají k efektivnější a automatizovanější výrobě. Tepelné upínání, jakožto inovativní a efektivní metoda pro upínání nástrojů, je ideálním kandidátem pro tento typ financování.

Výhody tepelného upínání:

Tepelné upínání přináší řadu výhod, jako je výrazné zvýšení přesnosti a opakovatelnosti při výměně nástrojů. Díky rovnoměrnému rozložení síly upnutí po celé délce upínacího pouzdra dochází k výraznému snížení vibrací a tím i opotřebení nástroje. Tato metoda také umožňuje rychlejší nastavení nástrojů a zkrácení doby upnutí, což vede k vyšší produktivitě a efektivitě výrobních procesů.

Jak žádat o dotaci:

Pro získání dotace je potřeba připravit projektovou dokumentaci, která jasně popisuje, jak bude zařízení pro tepelné upínání použito k dosažení cílů programu. Doporučujeme se obrátit na specialisty, kteří vám pomohou s přípravou projektu a s celým procesem žádosti o dotaci.

Kontaktujte nás:

Máte-li zájem dozvědět se více o možnostech tepelného upínání nebo potřebujete konkrétní cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat.

 

DEK TECHNIK spol. s r.o.
Roubalova 13
602 00 Brno

tel.: 543 212 307
fax: 543 212 310

info@dektechnik.cz